Jeszcze do niedawna borykaliśmy się z brakiem czasu dla siebie, dla naszych dzieci, spieszyliśmy się do pracy, po zakupy, na dodatkowe zajęcia, byliśmy zmęczeni tą bieganiną. Aż tu nagle koronawirus wielu z nas zatrzymał w domach, na dodatek nie wiadomo na jak długo. Dotychczasowy rytm dnia wyznaczony przez pracę zawodową, uczęszczanie dzieci do placówek oświatowych,…

Czytaj więcej

Sytuacje bolesne, trudne, zaskakujące – choroby, straty, śmierć, żałoba. Na co dzień mierzymy się z tymi sprawami wszyscy, dorośli i dzieci. Począwszy od małych zdawałoby się strat, np. ulubionych przedmiotów, poprzez śmierć zwierzęcia, stratę przyjaciela, rozwód czy rozstanie z partnerem, aż po te najtrudniejsze, nieodwracalne, jak śmierć kogoś bliskiego. Hierarchia bywa różna, zwłaszcza u małych…

Czytaj więcej

Specjalizacja Nazwisko i imię Adres e- mail       Pedagog Biernacka Anna abiernacka@poradnia9.waw.pl Psycholog Blicharska Beata bblicharska@poradnia9.waw.pl Psycholog Bombalska-Konsowska Monika mbombalska-konsowska@poradnia9.waw.pl Psychoterapeuta Brud Piotr pbrud@poradnia9.waw.pl Psycholog Zespół Orzekający Duszak Monika mduszak@poradnia9.waw.pl Psycholog  Dworakowska Eliza mdworakowska@poradnia9.waw.pl Doradca zawodowy Fronczek Bożena bfraczek@poradnia9.waw.pl Logopeda  Gajewska Anna gajewska@poradnia9.waw.pl Psycholog Gendek Anna agendek@poradnia9.waw.pl Pedagog Doradca zawodowy Gniazdowska Elżbieta egniazdowska@poradnia9.waw.pl…

Czytaj więcej