„W czasie deszczu dzieci się nudzą…”, tak twierdził w swojej piosence znany aktor kabaretowy XX wieku. W życiu spotykają nas różne sytuacje i nie tylko deszczowa pogoda może zatrzymać w domu. Co wtedy robić z dzieckiem? Drodzy Rodzice, wykorzystajcie ten czas. Nie wspierajcie się jedynie Internetem i grami komputerowymi. Jest tyle ciekawych pomysłów, aby pobawić…

Czytaj więcej

Specjalizacja Nazwisko i imię Adres e- mail       Pedagog Biernacka Anna abiernacka@poradnia9.waw.pl Psycholog Przedszkole nr 114, 312, 404 ZS 26 ul. Urbanistów Blicharska Beata bblicharska@poradnia9.waw.pl       Psycholog/orzecznik Duszak Monika mduszak@poradnia9.waw.pl Psycholog SP 10; LO 21/ terapeuta SI Dworakowska Eliza mdworakowska@poradnia9.waw.pl Psychoterapeuta Brud Piotr pbrud@poradnia9.waw.pl Psycholog diagnoza do WWRD Pawelec Lidia lpawelec@poradnia9.waw.pl Doradca…

Czytaj więcej

Boże Narodzenie 2019 List od Świętego Mikołaja Drodzy Rodzice! To nie błąd. Dzieci piszą do Mikołaja, a tymczasem dobrotliwy Staruszek zwraca się do Was, abyście uważniej popatrzyli na swoje dzieci i dostrzegli w nich to, co najlepsze i najważniejsze. Boże Narodzenie zwykle kojarzy się nam z choinką i oczekiwanymi podarunkami. Zapewniam, że dziecko oprócz prezentów potrzebuje przede…

Czytaj więcej

60 lecie Poradni
„Jubileusz 60-lecia Poradni na Radomskiej przeszedł właśnie do historii”. Tymi słowami pani Dyrektor – Magdalena Łabuś-Brzezińska zakończyła w dniu 7 listopada 2019 r. jubileuszową Konferencję „Człowiek niedoskonały we współczesnym świecie – jego siła i potencjał”. Zacznijmy jednak od początku. Przygotowania do uroczystości trwały wiele miesięcy, przy ogromnym zaangażowaniu zespołu pracowników, nad którym wytrwałe czuwały nasze…

Czytaj więcej