Młodzież 14-19 lat

  • Pomagamy w wychowaniu i nauczaniu młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

    Nasz zespół specjalistów oferuje pomoc w zakresie:

    • Konsultacje, porady i pomoc psychologiczna
    • Diagnoza psychologiczna, pedagogiczna i logopedyczna
    • Terapia psychologiczna
    • Ścisła współpraca z gimnazjami i szkołami ponadgimnazjalnymi
    • Warsztaty i zajęcia tematyczne na terenie szkół
    • Pomoc w wyborze drogi rozwoju osobistego i zawodowego
    • Wiek:
      14-19 lat
  • Specjaliści

    zajmujący się młodzieżą
    • Magdalena Łabuś-Brzezińska
      Dyrektor, psycholog, socjoterapeuta, doradca zawodowy, coach

      Magdalena Łabuś-Brzezińska

      Dyrektor, psycholog, socjoterapeuta, doradca zawodowy, coach
      • Placówki:
        Niep. G. przy MOW Księży Orionistów
      • Zadania:
        Zespoły orzekające
        Poradnictwo i orientacja zawodowa
        Szkoła dla rodziców i wychowawców — warsztaty
        Coaching dla rodziców i nauczycieli
    • Beata Blicharska
      Psycholog

      Beata Blicharska

      Psycholog
      • Placówki:
        Przedszkole 114
        Przedszkola Integracyjne 312, 404
        ZS 26 z LO (G 16), Technikum Urbanistów

      • Zadania:
        Konsultacje dot. spektrum autyzmu w tym zespół Aspergera.
    • Maja Maciejewska-Jesionek
      Wicedyrektor, pedagog, doradca zawodowy, mediator

      Maja Maciejewska-Jesionek

      Wicedyrektor, pedagog, doradca zawodowy, mediator
      • Zadania:
        Warsztaty zawodoznawcze dla gimnazjalistów
        Koordynacja praktyk studenckich i wolontariatu
        Koordynator Dzielnicowego Systemu Doradztwa Zawodowego
        Koordynator sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli z terenu m. st. Warszawy – Pracownia Osobistego Rozwoju Tutora “PORT WARSZAWA”
        Grupa Mediatorów Oświatowych
    • Anna Antoniak
      Pedagog, terapeuta

      Anna Antoniak

      Pedagog, terapeuta
      • Zadania:
        Diagnoza i konsultacje dla dzieci ze specyficznymi trudnościami
        w uczeniu się czytania i pisania SP (kl. VII i VIII), oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych.
    • Elżbieta Dajek
      Psycholog

      Elżbieta Dajek

      Psycholog
      • Placówki:
        LO 48
      • Zadania:
        Doradztwo zawodowe dla LO
        Doradztwo indywidualne
    • Anna Dyląg
      Psycholog

      Anna Dyląg

      Psycholog
      • Zadania:
        Psychoterapia
    • Anna Gendek
      Psycholog

      Anna Gendek

      Psycholog
      • Placówki:
        SP 152 (G 17), Niepubliczna SP 51, Niepubliczna SP 81
    • Monika Duszak
      Psycholog

      Monika Duszak

      Psycholog
      • Zadania:
        Zespół orzekający
    • Karolina Krupa
      Psycholog

      Karolina Krupa

      Psycholog
      • Placówki:
        SP 61
        LO 160
      • Zadania:
        Mediacje
        Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców
        dzieci uczęszczających na socjoterapię.
    • Renata Pawlak
      Pedagog, terapeuta

      Renata Pawlak

      Pedagog, terapeuta
      • Zadania:
        Doradztwo zawodowe
        Diagnoza i terapia dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się z klas I-IV SP.
    • Elżbieta Sienkiewicz-Łoszewska
      Logopeda

      Elżbieta Sienkiewicz-Łoszewska

      Logopeda
      • Placówki:
        Przedszkola 66, 99, 100, 101, 102, 239, 248, 293, 312 , 114, 225
        SP 264, 280, 23,175
        G 14, 15 , 17
      • Zadania:
        Przesiewowe badania słuchu dzieci i młodzieży
    • Monika Winek
      Psycholog, psychoterapeuta

      Monika Winek

      Psycholog, psychoterapeuta
      • Zadania:
        Psychoterapia młodzieży od 14 r.ż., rodziców i opiekunów
    • Adam Piwowarski
      Psycholog

      Adam Piwowarski

      Psycholog
      • Placówki:
        Szkoła Podstawowa nr 97,
        ZSE 4,
        XIV LO (klasy gimnazjalne z d. G13),
        Sz. Niepubliczne.: Sz.P. nr 51, Sz.P. Merydian, Sz. P. Nr 81, AK przy Polsko – Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych
    • Renata Głowińska
      Psycholog

      Renata Głowińska

      Psycholog
      • Placówki:
        Wszystkie placówki oświatowe Dzielnicy Ochota w zakresie orzecznictwa
      • Zadania:
        Orzecznictwo
    • Eliza Dworakowska
      Psycholog, Doradca zawodowy

      Eliza Dworakowska

      Psycholog, Doradca zawodowy
      • Placówki:
        SP 10,
        LO 21
      • Zadania:
        Diagnoza SI
    • Tania Nikiel
      Psycholog, psychoterapeuta

      Tania Nikiel

      Psycholog, psychoterapeuta
      • Placówki:
        Psychoterapia dzieci do 14 roku życia
    • Sławomir Urmański
      Psycholog

      Sławomir Urmański

      Psycholog
      • Placówki:
        CKU 2, Technikum Kolejowe
      • Zadania:
        Orzecznictwo
    • Bożena Fronczek
      Doradca zawodowy

      Bożena Fronczek

      Doradca zawodowy
      • Placówki:
        Doradztwo zawodowe dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych
    • Elżbieta Gniazdowska
      Terapeuta, pedagog, doradca zawodowy

      Elżbieta Gniazdowska

      Terapeuta, pedagog, doradca zawodowy
      • Zadania:
        Doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne,
        Diagnoza i terapia pedagogiczna dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się – Szkół Podstawowych z klas IV-VI
    • Maria Plewczyńska
      Psycholog

      Maria Plewczyńska

      Psycholog
      • Placówki:
        Przedszkole 59
        Przedszkola niepubliczne
        ZS Samochodowych i Licealnych nr 1
      • Zadania:
        Warszawska Sieć Pomocy Dzieciom
        Szkoła dla Rodziców i Wychowawców
    • Anna Gajewska
      Neurologopeda

      Anna Gajewska

      Neurologopeda
      • Placówki:
        Przedszkola: 59, 61, 70, 241, 255, 315, 404, „Jordanek”
        SP: 10, 97, 152
        G: 13, 16
      • Zadania:
        Przesiewowe badania słuchu dzieci i młodzieży
  • Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi